آزمون های آزمایشی آنلاین گاماس20

کنکور آزمایشی آنلاین

از سال ۹۸ با شیوع بیماری کرونا، بسیاری از رویدادهای حضوری به صورت آنلاین نیز برگزار شد. شرکت در آزمون‌های آنلاین باعث صرفه‌جویی در زمان و هزینه میشه. یک آزمون آنلاین مناسب باید با شاخصه هایی مشابه کنکور آزمایشی حضوری برگزاربشه و تنها تفاوت آن در نوع شرکت داوطلبین در آزمون هست.گاماس20 یک موسسه آموزشی و فرهنگی پیشروه که در زمینه خدمات آموزشی به داوطلبان کنکور فعالیت می کنه. سابقه درخشان و به روز بودن در طول گذر زمان، باعث شده تا این موسسه همه ساله با استقبال خوب داوطلبان کنکور رو به رو بشه و بتونه به خوبی نیاز آنها را پاسخ بده. با توجه به اینکه اکثر داوطلبان کنکور، دانش آموزان سال دوازدهم هستند، گاماس20 محدوده بندی آزمونهای آزمایشی خود را به گونه ای انجام داده تا این دانش آموزان نیز مطابق با تدریس دبیران در سال تحصیلی بتونند در آزمون ها شرکت کنن. ضمنا در زمان شیوع بیماری کرونا نیز این موسسه مانند سال های گذشته در کنار داوطلبین کنکور حضور داشته و همچنان به بهبود فرآیند یادگیری آنها و حضور موفقشان در کنکور کمک می کنه.

آزمون

چرا آزمون آزمایشی شرکت کنم؟

بخش بزرگی از برنده های کنکور ۱۴۰1 اونایی هستن که علاوه بر درس ها، به هنر آزمون دادن  مسلط هستند!

تا حالا بدون تمرین مسابقه دادی ؟! اینم‌ همونه! هم ‌به معنی استعاری و‌‌ هم به معنی واقعی کلمه ! خودت با خودت حساب کن تا حالا چند بار تو‌ زندگیت ۴:۱۰ دقیقه روی کاری ( فیزیکی یا‌ ذهنی ) متمرکز بودی؟! دیگه از سریال دیدن که ساده تر نداریم؛ اون هم ۴ ساعت پشت هم بخوای ببینی مغزت گیر میکنه؛ چه برسه به اینکه بخوای توی یک مسابقه ؛ چهار ساعت یک جا بشینی و از حداکثر توان ذهنیت استفاده کنی. این تمرین میخواد ! خیلی زیاد! هم‌از لحاظ ذهنی و‌هم فیزیکی؛ قرار هم نیست آسون باشه ، به شخصه بعد از آزمون دیگه تا در حوزه آزمون هم باید با جرثقیل جابجام میکردن ؛ همینقد له و خسته!

آزمون آزمایشی با کیفیت چه طوریه؟

آزمون آزمایشی خوب باید چند تا ویژگی خوب داشته باشه از جمله میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • سوالات استاندارد که یادگیری شما را خوبه خوب بسنجد
 • برنامه راهبردی خوب که مرور های درست و به موقع داشته باشی
 • کارنامه های خفن که بتوانی خودت را با خودت مقایسه کنی

چرا آزمون آزمایشی آنلاین گاماس20 ؟

آزمون گاماس20 همه ویژگی های یک آزمون خوب رو کاملا رایگان در اختیارت قرار میده! (حتما میگی چه اعتماد به سقفی😊) بیا پایین بهت بگم چرا

ویژگی های برتر آزمون آزمایشی رایگان گاماس20 چیست؟

اولا سوالات ما از بین سوالات سراسری داخل و خارج، همین طور سوالات مرغوب آزمونهای آزمایشی کشور و سوالات تالیفی کتب خوب کمک آموزشی گزینش میشه و در هر آزمون از همه نوع سوالاتی از ساده به سمت خیلی سخت پیدا میشه و حیطه های مختلف یادگیری شامل: حیطه ارزیابی، ترکیب، تجزیه تحلیل، کاربرد، درک و فهم و دانش رو با سوالات استاندارد در چارچوب کتابای درسی سنجش میشه هر آزمون پس از گزینش توسط اساتید و رتبه برترای گاماس چندین مرحله ویراستاری میشه و در نهایت با کیفیت ترین سوالا برا آزمون در سایت بارگزاری میشه

دوما برنامه آزمونهای ما طبق برنامه راهبردی کانون هست به چند دلیل؛ مهمترینش جامع بودن برنامه کانون هست و اینکه دانش آموزان رو چند برنامه ای نکنیم.

سوما کارنامه های خفن با تراز قابل قبول و جامعه آماری از سراسر کشور در اختیارتون قرار میدیم

چهارما رو هم بزار بگم! پاسخ کاملا تشریحی که فقط بعد از اتمام آزمون قابل دسترسی است پس پنجمینش میشه اینکه امکان تقلبش صفره!

ثبت نام در آزمون های آنلاین گاماس20

همین الان به وبسایت آزمون سر بزنید!


آزمون های آنلاین گاماس20

دلایل برتر بودن آزمون آزمایشی آنلاین گاماس20؟

یاد گرفتن هنر آزمون دادن، مثل هر کار دیگه ای (و شاید بیشتر از هر کار دیگه ای که تا الان انجام دادی) تمرین و آزمون و خطا میخواد . چرا بیشتر از هر کار دیگه ای ؟! چون احتمالا هیچ کار دیگه ای رو تا الان اینقدر طولانی مدت و با این بازده انجام ندادیم؛ طبیعیه که سخت باشه! ولی باید کم‌کم عادت بشه؛ و لازمه خفن شدن توی آزمون دادن ، جدی گرفتن تمریناست!

برای آمادگی بیشتر تو کنکورت شمام میتونی مثله گاماسی ها هر دوهفته یکبار بین ساعت 8 چهارشنبه تا ساعت 14 پنجشنبه قبل آزمون قلمچی در آزمونای ما شرکت کنی و پس از گرفتن کارنامه در روز پنجشنبه، تحلیل آزمون کنی

راستی این آزمونا برای بچه های کنکوری 1401و1402 هر سه رشته ریاضی ، تجربی و انسانی برگزار میشه!

برنامه راهبردی آزمون آزمایشی آنلاین گاماس20

مطالعه با یک برنامه راهبردی مطمئن، اهمتی زیادی در پیشرفت شما در کنکور داره. در این بخش می توانید برنامه راهبردی آزمون های آنلاین آزمایشی گاماس20 را دانلود کنید.


دانلود برنامه راهبردی آزمون یازدهم ریاضی


دانلود برنامه راهبردی آزمون یازدهم تجربی


دانلود برنامه راهبردی آزمون یازدهم انسانی


دانلود برنامه راهبردی آزمون دوازدهم ریاضی


دانلود برنامه راهبردی آزمون دوازدهم تجربی


دانلود برنامه راهبردی آزمون دوازدهم انسانی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره چگونگی ثبت نام و ارتباط بیشتر با گاماس20 پیشنهاد میکنم کلیپ زیر را با دقت ببین!

امکانات آزمون آنلاین گاماس20

یکی از مزایای آزمون آنلاین نسبت به آزمون های کاغذی، امکانات ویژه اییه که نرم افزار هوشمند بانک سوال در اختیار شما قرار می‌ده. شما می‌تونید به راحتی از هر جایی که هستید با گوشی موبایل خود در آزمون شرکت کنید و همزمان با مشاهده سوالات با لمس گزینه مورد نظر، پاسخ خود تون رو ثبت کنید. همچنین از سایر امکاناتی که برای راحتی شما در حین آزمون در نظر گرفته شده می تونید استفاده کنید تا مدیریت آزمونت برای شما آسان‌‌تر بشه در زیر به ترتیب بیان شده:

جابجایی گزینه ها

ترتیب گزینه های سوالات در آزمون آنلاین شما با سایر شرکت کنندگان متفاوته.

محاسبه دقیق زمانی

زمان شما و دوستانتون از لحظه شروع مشابه یکدیگره و زمان های تلف شده بابت کندی اینترنت هم حذف می‌کنیم.

ارائه رتبه دقیق

با شرکت در آزمون آنلاین با سوالات استاندارد به همراه محاسبه دقیق زمان و کلید آزمون، حتما رتبه دقیق و معتبر دریافت خواهید کرد.

رفع اشکال هوشمند

بعد از آزمون آنلاین گاماس20، می‌تونید با سوالات غلط و نزده و حتی سوالات جدید براساس نقاط ضعفتان تمرین آنلاین حل کنید.

نمونه سوالات آزمون آزمایشی گاماس20

همچنین میتونی پایان هر آزمون، به نمونه سوالات آزمون برگزار شده و پاسخنامه ی آن از طریق دکمه زیر دسترسی داشته باشی .

امیدواریم این آرشیو، منبع ارزشمندی باشه برای سنجش پیشرفت و مطالعه دانش آموزانی که با انگیزه به سمت هدفشون حرکت میکنند.


آرشیو سوالات و پاسخ آزمون های آنلاین گاماس20- کنکور 1402


آرشیو سوالات و پاسخ آزمون های آنلاین گاماس20 – کنکور 1401

خبر خوب برای پشت کنکوری ها

گاماس20 برای کنکور دی شما یه برنامه ویژه تدارک دیده که از 10 شهریور شروع میشه و تا دی ماه مباحث مرور میشن

شما دانش آموزان عزیز میتونید به صورت کاملا رایگان در این آزمون ها شرکت کنید و به جامعه آماری 20هزار نفری گاماس اضافه بشید، علاوه بر این برای رتبه های برتر این آزمون جوایز ویژه ای در نظر گرفته میشه.

این آزمون ها در سطح سوالات کنکور هستند و دوهفته یک بار در روزهای 4شنبه و پنج شنبه برگزار میشن و شما میتونید از طریق لینک زیر وارد سایت بشید و ثبت نام کنید و دیگه نگران برنامه ریزی کنکور دی ماهتون نباشید چون با این برنامه و مرور میتونید علاوه بر دسترسی به سوالات استاندارد و پاسخ  نامه تشریحی خودتونو با یک جامعه اماری بالا مقایسه کنید و طبق همون پیش برید.

آزمون بده

خودتو بسنج

برنده جایزه شو


دانلود برنامه راهبردی آزمون دوازدهم تجربی ویژه کنکور دی ماه

همچنین میتوانید برای دریافت مجموعه سوالات و پاسخنامه آزمون ها به صورت رایگان از طریق لینک زیر اقدام نمایید:


آرشیو سوالات و پاسخنامه آزمون های ویژه کنکور دی ماه

درخواست مشاوره کنکور حرفه ای توسط متخصصین گاماس 20

همین الان درخواست مشاوره بدهید!


مشاوره گاماس

يکي از ابزار هاي مهم در بحث محک داوطلبان کنکور، آزمون هاي آنلاين يا کنکور آزمايشي می باشد که به داوطلبان کمک مي کند ايرادات و نقيض هاي خود را برطرف سازند. کجا کنکور آزمایشی ( آزمون آزمایشی ) دارد: کنکور آزمایشی در کل به دو شکل مجازي و حقيقي وجود دارد که هر دو محاسني دارند.

کنکور آزمایشی حقيقي: روش کار اين است که شما به موسسه هاي آموزش و موسسه کلاس هاي کنکور مراجعه مي نمایيد و پس از ثبت نام و گرفتن برنامه زمان آزمون را برايتان روشن مي کنند و علاوه بر آن مباحثي که از آن امتحان مي گيرند را به شما نشان مي دهد و طي يک کنکور آزمايشي همه ی جزئيات شما را با نمودار نشان خواهند داد.

بهترین آزمون آزمایشی کدام است؟

کنکور آزمایشی مجازي:

اين بدين شکل است که شما در سايت هاي مختلف اين کار ثبت نام مي کنيد و طي پرداخت مبلغي پول از شما کنکور آزمايشي مي گيرند و نتيجه را با نمودار به شما نشان خواهند داد.

سوال اینجاست که آيا اعتماد کنيم؟ در اين نوع کنکور آزمایشی داوطلبان صرف محک و رفع نقاط ضعف اين کار را مي کنند و در صورت بدست آوردن هر گونه نتيجه اي نبايد دست از درس خواندن کشید.

نحوه برنامه ریزی روزانه و هفتگی برای کنکور:

 • اول، سعي کنيد در هر آزمون کنکور آزمايشي نسبت به آزمون قبلي عملکرد بهتري داشته و ايرادات درسي خود را برطرف سازيد.
 • دوم، در صورت خوب بودن جواب کنکور آزمايشي و بلعکس از برنامه و درس خواندن خود دست نکشيد.
 • سوم، سعي کنيد نتيجه کنکور خود را براي تحليل به يک مشاور تحويل دهيد.
 • چهارم، به منظور انجام کنکور آزمايشي دروس پايه را مفهومي بخوانيد و سعي کنيد اين مطالعات بر اساس برنامه ريزي جلو برود.
 • پنجم، به منظور رفع و رجوع ايرادات از لوح فشرده استاد هاي تراز اول استفاده نمایيد.
 • ششم، حتما جزوات رتبه تک رقمي هاي شهر محل سکونت تان را چک نمایيد و از آن ها استفاده کنید.

نکته:

 • اول، نقاط ضعف خود را پیدا کنيد و آن را رفع نمایيد.
 • دوم، نقاط قوت خود را بالا ببرید.
 • سوم، از برنامه ريزي غفلت نکنید.

چرا باید از هر درس علاوه بر تست های آموزشی که میزنیم،از خودمون آزمون بگیریم؟

از اون جایی که کنکور امسال سه دفترچه ای شده و حتی دفترچه ی زیست تک درسه، باید بتونین هر درس رو در زمان خودش پاسخ بدین.بنابراین آزمون تک درس زدن یه جورایی تمرین به سبک کنکوره، از طرفی شما وقتی آزمون تک درس میزنین، داری فرصت بیشتری به خودت میدی که برای آزمون های چند درسه آماده شی.
همچنین وقتی به آزمون های جامع و دوران جمع بندی می‌رسیم و حجم مطلب زیاد میشه، با آزمون تک درس زدن فرصت تمرکز روی یک درس رو داری تا بتونی با روش بازیابی حجم زیادش رو برای ازمون جامع، جمع و جور کنی.
مورد بعدی اینکه، از آزمون تک درس زدن برای درسی که نقطه قوتتونه غافل نشین.هرچقدر میزان تسلط شما روی درس نقطه قوتتون بیشتر بشه میتونین در مدت زمان وتاه تری سوالات اون درس رو پاسخ بدین و مقداری از زمانش رو ذخیره کنین. برای درس دیگه ای که با درس نقطه قوتتون توی یک دفترچه ست و آزمون تک درس زدن میتونه توی این مورد خیلی بهتون کمک کنه.البته که آزمون تک درس برای دروسی که در اون ها ضعیف تر هم عمل میکنین به کار میاد.به این صورت که بعد از آموزش کامل و حل تست های آموزشیِ طبقه بندی شده، برای تسلط بیشتر میتونین آزمون تک درس بزنین.

آزمون تک درس برای کیا واجبه؟

اگه جزو اون دسته از دانش آموزانی باشی که آزمونی ثبت نام نکردی یا ثبت نام کردی اما
برنامه ت با بودجه‌ بندی آزمون مطابقت نداره، یا حتی تازه استارت زدی باید بدونی که آزمون زدن کنسل نیست.باید بعد از خوندن هر فصل خودت توی خونه آزمون بزنی .آزمون تک درس برای اون وقتایی که میخوایم یه آزمون کم حجم داشته باشیم یه گزینه ی عالیه.

نحوه ثبت نام و شرکت در آزمون های تک درس:

این آزمون ها در صفحه شخصی دانش آموزانی که در این آزمون ها ثبت نام کردن فعال می شه و دانش آموزان از یک هفته قبل از آزمون اصلی تا یک هفته بعد از آن فرصت شرکت در آزمون تک درس را دارن.دانش آموزان میتونن از طریق صفحه شخصی خودشون در این آزمون ها ثبت نام کنن.

سوالات متداول

1.دلایل اینکه آزمون آنلاین گاماس20 را انتخاب کنیم چی هست؟

زیرا دارای مسیر راهبردی درست و ویژگیهای مختص هست که در متن مقاله کاملا به اون اشاره شده.

2.منظور از آزمون تک درس چی هست؟

در متن مقاله به آن کامل اشاره شده.