آزمون های آزمایشی آنلاین گاماس20

آزمون
sad-male-student-preparess-write-exam-testing-poses-coworking-space-holds-paper-burger-wears-yellow-cl

چرا آزمون آزمایشی شرکت کنم؟

بخش بزرگی از برنده های کنکور ۱۴۰1 اونایی هستن که علاوه بر درس ها، به هنر آزمون دادن  مسلط هستند!

تا حالا بدون تمرین مسابقه دادی ؟! اینم‌ همونه! هم ‌به معنی استعاری و‌‌ هم به معنی واقعی کلمه ! خودت با خودت حساب کن تا حالا چند بار تو‌ زندگیت ۴:۱۰ دقیقه روی کاری ( فیزیکی یا‌ ذهنی ) متمرکز بودی؟! دیگه از سریال دیدن که ساده تر نداریم؛ اون هم ۴ ساعت پشت هم بخوای ببینی مغزت گیر میکنه؛ چه برسه به اینکه بخوای توی یک مسابقه ؛ چهار ساعت یک جا بشینی و از حداکثر توان ذهنیت استفاده کنی. این تمرین میخواد ! خیلی زیاد! هم‌از لحاظ ذهنی و‌هم فیزیکی؛ قرار هم نیست آسون باشه ، به شخصه بعد از آزمون دیگه تا در حوزه آزمون هم باید با جرثقیل جابجام میکردن ؛ همینقد له و خسته!

آزمون آزمایشی با کیفیت چه طوریه؟

آزمون آزمایشی خوب باید چند تا ویژگی خوب داشته باشه از جمله میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • سوالات استاندارد که یادگیری شما را خوبه خوب بسنجد
  • برنامه راهبردی خوب که مرور های درست و به موقع داشته باشی
  • کارنامه های خفن که بتوانی خودت را با خودت مقایسه کنی

چرا آزمون آزمایشی آنلاین گاماس20 ؟

آزمون گاماس20 همه ویژگی های یک آزمون خوب رو کاملا رایگان در اختیارت قرار میده! (حتما میگی چه اعتماد به سقفی😊) بیا پایین بهت بگم چرا

ویژگی های برتر آزمون آزمایشی رایگان گاماس20 چیست؟

اولا سوالات ما از بین سوالات سراسری داخل و خارج، همین طور سوالات مرغوب آزمونهای آزمایشی کشور و سوالات تالیفی کتب خوب کمک آموزشی گزینش میشه و در هر آزمون از همه نوع سوالاتی از ساده به سمت خیلی سخت پیدا میشه و حیطه های مختلف یادگیری شامل: حیطه ارزیابی، ترکیب، تجزیه تحلیل، کاربرد، درک و فهم و دانش رو با سوالات استاندارد در چارچوب کتابای درسی سنجش میشه هر آزمون پس از گزینش توسط اساتید و رتبه برترای گاماس چندین مرحله ویراستاری میشه و در نهایت با کیفیت ترین سوالا برا آزمون در سایت بارگزاری میشه

دوما برنامه آزمونهای ما طبق برنامه راهبردی کانون هست به چند دلیل؛ مهمترینش جامع بودن برنامه کانون هست و اینکه دانش آموزان رو چند برنامه ای نکنیم.

سوما کارنامه های خفن با تراز قابل قبول و جامعه آماری از سراسر کشور در اختیارتون قرار میدیم

چهارما رو هم بزار بگم! پاسخ کاملا تشریحی که فقط بعد از اتمام آزمون قابل دسترسی است پس پنجمینش میشه اینکه امکان تقلبش صفره!

 

ثبت نام در آزمون های آنلاین گاماس20

همین الان به وبسایت آزمون سر بزنید!

دلایل برتر بودن آزمون آزمایشی آنلاین گاماس20؟

یاد گرفتن هنر آزمون دادن، مثل هر کار دیگه ای (و شاید بیشتر از هر کار دیگه ای که تا الان انجام دادی) تمرین و آزمون و خطا میخواد . چرا بیشتر از هر کار دیگه ای ؟! چون احتمالا هیچ کار دیگه ای رو تا الان اینقدر طولانی مدت و با این بازده انجام ندادیم؛ طبیعیه که سخت باشه! ولی باید کم‌کم عادت بشه؛ و لازمه خفن شدن توی آزمون دادن ، جدی گرفتن تمریناست!

برای آمادگی بیشتر تو کنکورت شمام میتونی مثله گاماسی ها هر دوهفته یکبار بین ساعت 8 چهارشنبه تا ساعت 14 پنجشنبه قبل آزمون قلمچی در آزمونای ما شرکت کنی و پس از گرفتن کارنامه در روز پنجشنبه، تحلیل آزمون کنی

راستی این آزمونا برای بچه های کنکوری 1401و1402 هر سه رشته ریاضی ، تجربی و انسانی برگزار میشه!

برنامه راهبردی آزمون آزمایشی آنلاین گاماس20

مطالعه با یک برنامه راهبردی مطمئن، اهمتی زیادی در پیشرفت شما در کنکور داره. در این بخش می توانید برنامه راهبردی آزمون های آنلاین آزمایشی گاماس20 را دانلود کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره چگونگی ثبت نام و ارتباط بیشتر با گاماس20 پیشنهاد میکنم کلیپ زیر را با دقت ببین!

نمونه سوالات آزمون آزمایشی گاماس20

همچنین میتونی پایان هر آزمون، به نمونه سوالات آزمون برگزار شده و پاسخنامه ی آن از طریق دکمه زیر دسترسی داشته باشی . 

امیدواریم این آرشیو، منبع ارزشمندی باشه برای سنجش پیشرفت و مطالعه دانش آموزانی که با انگیزه به سمت هدفشون حرکت میکنند.

خبر خوب برای پشت کنکوری ها

گاماس20 برای کنکور دی شما یه برنامه ویژه تدارک دیده که از 10 شهریور شروع میشه و تا دی ماه مباحث مرور میشن

شما دانش آموزان عزیز میتونید به صورت کاملا رایگان در این آزمون ها شرکت کنید و به جامعه آماری 20هزار نفری گاماس اضافه بشید، علاوه بر این برای رتبه های برتر این آزمون جوایز ویژه ای در نظر گرفته میشه.

 

این آزمون ها در سطح سوالات کنکور هستند و دوهفته یک بار در روزهای 4شنبه و پنج شنبه برگزار میشن و شما میتونید از طریق لینک زیر وارد سایت بشید و ثبت نام کنید و دیگه نگران برنامه ریزی کنکور دی ماهتون نباشید چون با این برنامه و مرور میتونید علاوه بر دسترسی به سوالات استاندارد و پاسخ  نامه تشریحی خودتونو با یک جامعه اماری بالا مقایسه کنید و طبق همون پیش برید.

 

آزمون بده

خودتو بسنج

برنده جایزه شو

همچنین میتوانید برای دریافت مجموعه سوالات و پاسخنامه آزمون ها به صورت رایگان از طریق لینک زیر اقدام نمایید:

درخواست مشاوره کنکور حرفه ای توسط متخصصین گاماس 20

همین الان درخواست مشاوره بدهید!