ریاضی, مشاوره

مطالعه ریاضی کنکور

مشاوره رتبه برتر کنکور سراسری تجربی درباره ی مطالعه ریاضی کنکور

صحبت های رتبه برتر کنکور و مشاور کنکور گاماس ۲۰ آقای حسن زاده دانشجوی عمران علم و صنعت
توصیه های مشاور برای مطالعه ی ریاضی کنکور

مطالعه ریاضی کنکور

چگونه میتوان در کنکور ریاضی درصد مناسبی کسب کرد و به اصطلاح تست زنی موفق داشت؟؟

 • مطمئن شوید که دروس ریاضی را به طور عمقی مطالعه کرده اید، ما این پست را با این پیش زمینه فکری آماده کرده ایم که شما روش مطالعه عمقی و مناسب را به دست آورده و مطالعه خود را اصلاح کرده اید.یادتان باشد بدون یادگیری و تسلط کامل تست زدنتان جنبه سرعتی و آزمونی نمیگیرد.
 •  سعی کنید تا جاییکه میتوانید از تست های استاندارد و تستهای خام کنکور های سال گذشته برای تمرین و تست زنی استفاده کنید.یادتان باشد در کنکور سوالات از طیف بسیار ساده تا بسیار دشوار پراکنده شده اند.پس باز هم توصیه میکنم از هیچ سوالی به سادگی نگذرید.چون سخت ترین و آسان ترین سوال کنکور به یک اندازه روی رتبه ودرصد ریاضی کنکور شما تاثیر خواهد گذاشت،پس لازم است هوشمندانه عمل کنید.
 • به بودجه بندی تستهای کنکور توجه کنید.باید به طور دقیق و مشخص بدانید از هر فصل و مبحثی در ریاضی چند سوال به طور مستقیم و غیر مستقیم تست در کنکور سراسری مطرح میشود.دقت داشته باشید که بودجه بندی سوالات و مباحث ریاضی و سایر دروس هر ساله تقریبا ثابت و مشخص میباشد.در پست های بعدی این بودجه بندی را به طور دقیق توضیح خواهم داد.

توجه به پیش نیاز ها

 • برای مطالعه مباحث و تست ها پیش نیاز مباحث را حتما و حتما رعایت کنید.
  فرضا مباحث تابع،مثلثات،حد،پیوستگی،مشتق  و انتگرال به ترتیب پیوستگی با فصول قبلی دارند و شما بدون یاد گرفتن حد و مشتق قادر به تسلط روی انتگرال نیستید.
 • با توجه به بودجه بندی سوالات کنکور،وقت باقی مانده تا کنکور،منابع و تسلط خود روی مباحث مطالعه خود را بهینه کنید تا بتوانید بیشترین بازده را داشته باشید.به عبارت دیگر مهندسی مطالعه و منابع انجام دهید .برای این کار میتوانید از فرد با تجربه یا یک مشاور خوب کمک بگیرید.
 • سعی کنید شریط جلسه کنکور را برای خودتان در خانه یا کتابخانه های عمومی و یا جاهای دیگر مهیا کنید.برای کنکور باید آمادگی آزمون دادن در هر شرایطی را داشته باشید(کنج دیوار،کنار دیوار،مرکز سالن،هیاهو و سر و صدای آخر جلسه و ..).
 • در تست زنی ها نقاط قوت و ضعف خود را مشخص کنید.
  باید خودتان بدانید که بیشترین اشتباهات را در کدام مباحث دارید و علت این اشتباهات جیست.
  در مراحل بعدی باید نقاط ضعف و قوت خود را مشخص نموده و اقدام به اصلاح نقاط ضعف کنید.
 • اشتباهات شما در آزمون ها میتوانند به مهمترین عامل موفقیت شما تبدیل شوند
 • به شرط آنکه بتوانید به درستی از آنها استفاده کنید.

با آرزوی موفقیت

رتبه برتر کنکور , کنکور تجربی , رشته پزشکی , مطالعه ریاضی , نحوه مطالعه کنکور
مشاوره کنکور , رتبه برتر کنکور , مشاوره رتبه برتر کنکور , مشاوره قبولی کنکور
قبولی برتر کنکور , برتر کنکور ، چگونگی افزایش درصد ریاضی , مشاوره برای ریاضی آزمون ، مطالعه ریاضی کنکور