مشاوره

انگیزشی کنکور

انگیزشی کنکور

انگیزشی کنکور دکتر سالیانی

خیلی از ما ممکنه سال اولی در کنکور میدیم نتیجه ی دلخواهمونو نگیریم و از نتیجه بدست اومده دلسرد بشیم از طرفی هم ممکنه از پشت کنکور موندن هراس داشته باشیم ک اگه باز نتیجه نگیریم:  چی الکی یک سال از زندگیمو تلف کردم.

تو این شرایط اراده و اعتماد به خودمون خیلی مهمه پشت کنکور موندن اراده و صبر میخواد. شاید رسیدن از رتبه ی ۲۰۰۰۰ منطقه دو به ۱۳۰۰ یکم کار سختی ب نظر بیاد ولی نشدنی نیست این کاریه ک من انجام دادم و میدونم هرکسی میتونه اینکارو انجام بده به شرطی که به خودش اعتماد داشته
باشه

خاطره انگیزشی کنکور

سال اولی ک نتایجو دیدم فشار خیلی زیادی روم بود که نکنه نتونم ب چیزی که میخوام برسم نکنه بقیه رو ناامید کنم این فکرا چیزایین که با دیدن نتایج میاد سراغمون ولی باید ازشون رد پشیم سال دومی که میخواستم برا کنکور بخونم بازم دیر شروع کردم.
وقتی شروع کردم به درس خوندن تقریبا صفر بودم از روزی ۴ ساعت شروع کردم خیلی برای یک پشت کنکوری کم به نظر میرسه ولی اون موقع توانم بیشتر از این نبود اولین آزمونمم تو این دوران اصلا اون ترازی که میخواستم نبود ناامید شدم ولی دست از تلاش بر نداشتم.

جملات انگیزشی کنکور

وقتی یک هدف بالایی داریم نباید بذاریم ناامیدی چیره بشه. کم کم ساعت مطالعمو زیاد کردم مسائل جانبی که فکرمو درگیر میکرد کنار گذاشتم تو آزمون بعدی رشد ۲۰۰ تایی داشتم که برام یه روحیه ی خیلی خوب بود بعضی روزا پیش میومد که خسته بشم از درس خوندن از اینکه شاید امسالم به نتیجه دلخواه نرسم ناراحت میشدم و درس خوندنو میذاشتم کنار ولی بالاخره هرکسی یک راهی برای حل کردن مسائلش داره و برای من حرف زدن با خونواده بود که بهم روحیه میداد و باعث میشد باز فردا با روحیه به درس خوندن ادامه بدم و عقب موندگیمو جبران کنم.

من از روزی ۴ ساعت به روزی ۱۰ ساعت مطالعه رسیدم. ترازای کانونم خیلی رشد داشت. تو این حال بعضی وقتا پیش میومد ۳۰۰ تا افت تراز داشته باشم ولی دلسرد نمیشدم با دقت بررسی میکردم چه جاهایی اشتباه کردم تا دوباره تکرارشون نکنم .
چیزی که هست اینه که تو این شرایط ناامیدی دشمن شماره یک ما محسوب میشه و فقط با اراده و باور به خودمون میتونیم از پسش بربیایم سالیانی پزشکی همدان

انگیزشی کنکور ، متن انگیزشی ، مشاوره کنکور ،مشاور کنکور ، کنکور تجربی ، رتبه برتر کنکور ، کنکور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *