مشاوره, مطالب انگیزشی

مشاوره درسی یازدهمی ها

مشاوره درسی یازدهمی ها توسط خانم طاهری دانشجوی دندان پزشکی شیراز رتبه برتر کنکور و مشاور کنکور گروه گاماس۲۰

مشاوره رتبه برتر کنکور تجربی برای یازدهمی ها

مشاور کنکور تجربی برای یازدهمی ها

مشاوره درسی یازدهمی ها

یه خسته نباشید خدمت همه به خصوص یازدهمی های عزیز که این متن برای اوناست.
امتحانای پایان سال یازدهم نزدیک هستن و ما میتونیم این امتحانات رو برای خودمون به یکی از برگ برنده ها در کنکور سال آینده تبدیل کنیم. میدونیم که قبل از هر مطالعه ی تستیِ یک درس، ما نیاز داریم که روی مطالب اون درس از کتاب درسی، به صورت تشریحی تسلط داشته باشیم و این نتیجه هم از راهی جز خوندن دقیق مطالب و بعدا آزمودن اونها از طریق امتحان تشریحی به دست نمیاد.

چه فرصتی بهتر از امتحانات ترم برای به دست اوردن این تسلط؟ پس برای این امتحانات سعی کنیم که خودمون رو به بهترین شکل آماده کنیم تا در مطالعه ی درس های سال سوم برای کنکور پیشرفت سریع تری داشته باشیم.

شروع مطالعه اصلی (مشاوره درسی یازدهمی ها)

بعد از امتحانات، تابستون و شروعِ تقریبا رسمیِ سال کنکور شما عزیزان رو پیش رو خواهیم داشت، سالی که در طی اون مسیر یک عمر زندگیتون رو مشخص می کنید.
تابستونی که پیش رو دارید، میتونه حکم کاتالیزر رو براتون ایفا کنه و شما رو از رُقباتون خیلی جلوتر بندازه. حالا چه جوری؟
ما در دروس مختلف ممکنه روش خوندن، فهمیدن و تست زنی خودمونو پیدا کرده یا نکرده باشیم. اگه پیدا کردیم که چه بهتر! ولی اگر نکردیم این تابستون بهترین فرصت برای ازمون و خطای ماست، روندی که خیلی از دانش آموزان از مهر شروعش می کنن.

آزمون

اولین قدم برای آزمون و خطا کردن در تابستون مسلما ثبت نام در آزمون های آزمایشی هست( خیلی مهمه!). طی هفته های قبل هر آزمون برای هر درسی یک روش خوندن که فکر می کنیم قراره برای “ما” جواب بده رو انتخاب می کنیم، وطبق “برنامه” و “بودجه بندی” پیش می ریم.

بعد از دادن آزمون برای تحلیل، در هر درس روشی رو که اتخاذ کرده بودیم به کمک مشاورمون حتما مورد بررسی قرار می دیم که آیا اون روش جواب داده یا نه، روشمون از بنیان مشکل داشته یا نه فقط نیاز به اصلاح داره.
دوباره برای آزمون بعدی روش جدیدمون یا روش قدیمیِ اصلاح شده رو امتحان می کنیم ونتیجه ی این کار نهایتا رسیدن به روش مخصوص خودمونه!
روشی که فقط برای ماست و ممکنه با آدمای دیگه متفاوت باشه‌.پس سعی کنیم تو راهی که گفته شد از ادمای دیگه ایده بگیریم ولی نتایجمون روبا بقیه مقایسه نکنیم و هرگز هم نا امید نشیم.

با این روند ما نسبت به خیلی از رقیب هامون زودتر متوجه اشتباهامون و روش درست خوندنمون میشیم.
آدم های موفق صرفا باهوش تر از بقیه نیستن بلکه چن پله از بقیه جلوترن.

از بقیه جلوتر باشین 🙂

 

مشاوره درسی یازدهمی ها، مشاور کنکور ,رتبه برتر کنکور , دندان‌پزشکی شیراز , رتبه برتر کنکور , مطالعه کنکور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *