مشاوره

مشاور کنکور

چرا مشاور کنکور ؟

مشاور کنکور چه کسی می باشد؟ آیا مشاور کنکور اصولا می تواند به ما کمکی کند؟ اینکه بدون مشاور کنکوری خودمان هر طور بخوایم بخوانیم بهتر نیست؟

این ها سوالاتی است که در ذهن دانش آموزان کنکوری وجود دارد و شاید انها را تا حدی سردرگم کند. مشاور کنکور کسی است که چه در زمینه ی درسی و چه انگیزشی و روحی همراه شماست. مشاور کنکور از اول تا آخر نکته های درس خواندن، تست زدن، مرور کردن و… رو برای شما توضیح می دهد، به شما برنامه ی مشخص و منظم بر اساس نیازها و توانایی های شما ارائه می دهد، وقتی سوالی در ذهنتان  ایجاد می شود، مجبور به تحمل اعصاب خوردی و تنش های ذهنی نیستید، بلکه ازمشاور خودتان سوالات ایجاد شده در زمینه ی کنکور را می پرسید و مسیر درست رو پیدا میکنید و از درگیری های ذهنی دور میمانید.

مشاور کنکور

برنامه ریزی مناسب و مدون

برای یک دانش آموز کنکوری چیزی که در درجه اول بسیار حائز اهمیت است، مطالعه ی با برنامه و منسجم است.
در این زمینه یک مشاور کنکور خوب میتواند راهگشای مشکلات باشد. سختی کنکور در سوالات دشوار آن نیست بلکه در حجم زیاد مطالبی است که باید با یک برنامه ی مناسب خوانده شده و مرور شود.

یک مشاور کنکور خوب علاوه بر اینکه در نوشتن یک برنامه ی مناسب که همه ی ابعاد مطالعاتی شما شمال تست ها، درسنامه ها، جزوه ها، مدرسه و کلاس های کنکورتان را در بربگیرد موثر است، در بدست آوردن مهارت برنامه نویسی در شما نیز کمک کننده است. برنامه ای که دانش آموز بتواند حتما به آن عمل کند و مختص او نوشته شود.

مشاور کنکور پیگیر مطالعات شما بوده و از شرایط روحی و مطالعاتی شما غافل نمی شود.

معرفی منابع

معرفی منابع مناسب یکی دیگر از کار های یک مشاور کنکور محسوب میشود تا بهترین و مناسب ترین منابعی که نیاز هست را به شما معرفی کند تا وقتتان رو با منابع نامناسب تلف نکنین و بهترین بهره را از وقتتان ببرید.شرکت در آزمون یکی از فاکتور های مهم در موفقیت یک کنکوری به شمار میرود. مشاور کنکوری به شما آزمون مناسب رو معرفی می کند، تکنیک های آزمون را به شما یاد می دهد و نکاتی که در مورد آزمون و تحلیل آزمون وجود دارد را به شما آموزش می دهد.

مشاوره انگیزشی

یک مشکل دیگه که همه ی کنکوری ها با آن روبرو می شوند کمبود انگیزه ی کافی می باشد. یک مشاور کنکوری خوب به شما با روش های مختلف انگیزه می دهد و روش های مختلف برای افزایش انرژی و انگیزه رو به شما یاد می دهد. گرفتن گزارش کار به طور منظم از کار های مهم یک مشاور کنکوری محسوب می شود چون این کار باعث افزایش نظم دانش آموزان و افزایش تعهدشان به برنامه ها می شود.

از دیگر ویژگی های کسی که به او به عنوان مشاور اعتماد میکنید ، ایجاد آرامش و انگیزه در شماست. کسی که حرف هایش ، استرس منفی را در شما کم کرده و در عین حال به شما روحیه و انگیزه بدهد‌. اگر خانواده ی دانش آموز به شرایط و مشکلات دانش آموز آگاه نباشند و جو مناسبی رو برای دانش آموز فراهم نکنند، مشاور کنکوری میتواند با توضیح شرایط و نیازهای دانش آموز، خانواده شخص رو آگاه کند تا جو بهتری برای فرزندشان فراهم کنند تا بتواند در یک جو مناسب و آرام به درس خوندن مشغول شود و پیشرفت کند.

حرف آخر

نمی توان گفت بدون مشاور کنکوری شخص موفق نمی شود اما با داشتن یک مشاور که خودش این مسیر کنکور رو طی کرده و به موفقیت رسیده و میتواند تجربیات خودش رو در اختیار شما بگذارد و شما را از موانع کنکور به درستی عبور دهد، شما میتوانید با خیال راحت تر درس بخوانید و وقتتان رو با روش های اشتباه هدر ندهید و به طور کلی بازده درس خواندن خودتان رو افزایش دهید.

پس به صورت کلی می شود گفت مشاور کنکور از اول تا آخر مسیر و در همه ی ابعاد به شما کمک می کند تا مسیر پر پیچ و خم کنکور رو بهتر طی کنید و با پیشرفت تدریجی از رقیب خود جلو بیفتید و بتوانید به هدفی که در نظر دارید برسید.

گروه مشاوره گاماس ۲۰ با بیشتر از ۲۰۰ مشاور کنکوری که از شهرهای مختلف توانسته اند در کنکور موفق شوند و در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی و مهندسی بهترین دانشگاه های دولتی کشور تحصیل میکنند ، شما را در مسیر رسیدن به هدف یاری خواهد کرد

مشاورین کنکور گروه گاماس۲۰ با تجربه ی بسیار بالا و نتایج درخشان، سال ها در زمینه مشاوره کنکور ، با افتخار فعالیت داشته و نقش به سزایی در پیشرفت دانش کشور در زمینه کنکور ایفا میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *