ادبیات, تست زنی, شیوه مطالعه دروس, مشاوره

جعبه لایتنر

جعبه لایتنر و استفاده از آن در ادبیات کنکور

مشاور کنکور دکتر خضری دانشجو پزشکی همدان مشاور کنکور گروه مشاوره گاماس۲۰

جعبه لایتنر و ادبیات ۸۸ درصد در کنکور

 

جعبه لاینتر

یکی از تجربیاتی که میخوام در این پست باهاتون در اشتراک بذارم در مورد استفاده از یک ابزار معجزه آفرین به اسم جعبه لایتنر ه

من توی درس ادبیات وضعیت خوبی داشتم اما یکی از مشکلاتم همیشه حل تستای لغت و تاریخ ادبیات بود.

یعنی اینکه آمار غلطام توی ادبیات در این دو بخش خیلی زیاد بود. تا اینکه تصمیم گرفتم از جعبه ی لایتنر برای این دو مبحث استفاده کنم .شروع کردم به نوشتن فلش کارت برای لغات ادبیات ،هر روز ۱۵کارت اصافه میکردم و کارت های قبلی رو هم مرور میکردم.

تو دو سه روز جواب داد. قدرت این روش برای خوندن لغات ادبیات به حدیه که اگه طراح سوال یک نقطه رو در معنی یک لعت جابجا کنه و ازش به عنوان دام تستی استفاده کنه شما به راحتی متوجه میشید و میتونید تستا رو خیلی راحت بزنید. از این گذشته تقریبا هیچ اعتی باقی نمیمونه که شما یاد نگرفته باشید.

بخش تاریخ ادبیات هم با اینکه خیلی آسونه اما خیلی پرغلطه،بخاطر اینکه کاملا حفطیه و بیشتر بچه ها ساده ازش رد میشن و خیلی توجه نمیکنن. حفظ کردن چند اثر مختلف برای یک نویسنده: سبک ادبیش و … با جعبه لایتنر وقت چندانی نمیخواد اما بازدهیش صد در صده.

من با کمک جعبه لایتنر واقعا تونستم ضعفمو برطرف کنم و توی کنکور هم ادبیات رو ۸۸ درصد بزنم… این وسیله ی جادویی رو فراموش نکنید…

جعبه لایتنر ، ادبیات کنکور ، کنکور ، مشاوره کنکور ، مشاور کنکور ، کنکور سراسری ، نحوه مطالعه دروس ، نحوه مطالعه کنکور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *